Populære produkter
-
Konges Sløjd dukkesengetøj, 26×34 – Fleur De Glace
kr. 199,00 -
Tilbud
Bisgaard vinterstøvle m/tex, Luke – Camel
kr. 374,50 -
Tilbud
Filibabba sengehimmel – Stone Grey
kr. 479,40 -
Petit Collage aktivitetssæt m/klistermærker – Havfruer
kr. 139,00 -
Liewood sut, food grade silicone, 3-pak Rund, Paula – Sandy – 2. sortering
kr. 49,00 -
Shepherd futter i lammeuld / ruskind til børn, Gävle – Bronze
kr. 399,00 -
Mushie service, Rund skål, 2-pak – Caramel
kr. 128,00 -
FRIGG sut i naturgummi, Rund – Rope – Stone Blue
kr. 35,00

Engel bluse i økologisk uld/silke – Walnut
kr. 19,95
Skøn blød bluse i en lækker økologisk uld/silke blanding.
Materialet er 70% ren økologisk merinould blandet med 30% silke, der gør at den er vidunderligt blød mod sart hud.
Undertøj i uld/silke er et lidt blødere alternativ til uldundertøjet i ren uld, … læs mere her
Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Mange leder efter den billigste Engel bluse i økologisk uld/silke - Walnut på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Engel Natur hos Naturebaby.dk
Engel bluse i økologisk uld/silke - Walnut Fakta
- Navn: Engel bluse i økologisk uld/silke - Walnut
- Mærke: Engel Natur
- Økologisk og bæredygtigt: Ja
- Pris: Kr. 199.00
- Fri fragt: Ja, ved køb over kr. 599
- Dag til dag levering: Ja, ved bestilling inden kl. 14
- Kategori: Tøj og sko > Tøj til børn > Bluser
Engel bluse i økologisk uld/silke - Walnut fra Engel Natur - 100% økologi og bæredygtighed
Engel bluse i økologisk uld/silke - Walnut er en af topsælgerne til børnfamilierne, og det kan man godt forstå, for det gør ofte hverdagen lidt bedre. Når vi skal gøre noget for ungerne, så vil vi have det bedste, og går du med Engel bluse i økologisk uld/silke - Walnut er du godt kørende. Engel bluse i økologisk uld/silke - Walnut kan du trygt handle hos Naturebaby.dk. Er der en lille ny på vej, og kigger I på barnevogne, sutteflasker eller vådrumsposer, er denne side et af de bedste bud på finde det. Barnevognen holder ikke evigt, derfor er det vigtigt, du passer på den. Vær særlig opmærksom på barnevognens stel, hjul og tekstiler. Når en barnevogn bliver passet godt på, kan den sagtens tjene familien til mere end ét barn, og dit barn tager sig jo også bedre ud i en ren og velholdt vogn.
Engel bluse i økologisk uld/silke - Walnut til de små
Engel bluse i økologisk uld/silke - Walnut får stadig topkarakter blandt forbrugerne der har købt den i den godt sælgende kategori Tøj og sko > Tøj til børn > Bluser. Du får oven i købet hele 30 dages returret til at sikre dig mod fortrydelse af købet af din vare. Det overrasker ikke nogen, at der er mange der køber Engel bluse i økologisk uld/silke - Walnut i webshoppen Naturebaby.dk, som ikke bare er en døgnflue, men har bevist sit eksistensgrundlag gennem lang tid. Hos webshoppens store udvalg kan du helt sikkert finde noget du kan li, og der kan klikkes køb på denne vare. Når der handles i webshop er priserne bedre- det skyldes bl.a. at sådan noget som husleje kan være meget lavere, da en god beliggenhed ikke er nødvendig.
Købes der ind i en webshop, får du nogle bedre betingelser, end hvis du handler i en fysisk butik. Webshop skal følge dansk lov, der giver 14 dages retrret. når produkterne er købt online, og du kan finde webshops der giver mere der kan forlænge din standard returret med både uger og måneder. Oveni returretten har du online også et ret stort udvalg af varer og shops, og det er let at gennemskue, hvilken pris og betingelser der er bedst, uden af være afhængig af, at det skal være tæt på din bopæl. Og du kan endda gøre det super hurtigt, det er bare lige at finde de shop, der sælger din vare. En anden ting du også slipper for, at være afhængig af at nå at handle i butikkens åbningstid. Online shoppen får Posten til at levere dine varer til din adresse, alternativt kan de sendes til dig arbejde, så du kan frit vælge den løsning, der er bedst for dig. Du kan også springe en lang kø ved kassen over køer er en saga blot, her er det direkte til kassen og betale med det samme, så er det aldrig mere ubehaget ved at stå alt for tæt i en kø til kassen.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
60 anmeldelser af Engel bluse i økologisk uld/silke – Walnut
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.