kravepibning.dkOUTLET
-18%
Krammebamse, får
Se flere billeder
Eurotoys

Krammebamse, får

UDSALG
229,00 kr279,00 kr
Annonce Køb her

Beskrivelse

Krammebamse, får. Kategori: Hygge- og fleecetæpper. Tilbud: nu 229.00 kr. (regalo 18% fra 279.00 kr.) Disse kæmpe runde plysdyr har mange anvendelsesmuligheder. De kan bruges som en blød pude om natten, i bilen, i flyet eller på sofaen. Børn elsker at lege med deres runde plysdyr-venner. IDEEL HÅNDVARMER. Hver hyggelige Krammebamse Pude har en åbning på h Køb hos Eurotoys.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Krammebamse, får.

Hvad koster Krammebamse, får?

Krammebamse, får koster 229,00 kr.

Hvad er EAN / Produktid for Krammebamse, får?

EAN / Produktid for Krammebamse, får er 526-251777.

Hvilken kategori tilhører Krammebamse, får?

Krammebamse, får findes i kategorien Hygge- og fleecetæpper.

Hvor kan jeg købe Krammebamse, får?

Du kan købe Krammebamse, får hos Eurotoys.

Er Krammebamse, får på tilbud?

Ja, Krammebamse, får er sat ned fra 279,00 kr til 229,00 kr – en besparelse på 18%.

Du er måske interesseret i